Hakkımızda

Beytepe Enerji, yenilenebilir enerji sistemleri üzerine EPC (Engineering-Procurement-Construction) ve O&M (Operating & Maintenance) hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur.

Ülkemizde Yenilenebilir Enerji Sistemleri kaynaklarının bilinçli kullanılmasıyla sürdürülebilir bir yaşam için gelecek nesillere, ülke ekonomisine ve çevresel etkilere olumlu katkı sağlayacağının bilinciyle alanında uzman ekibiyle ülkemizde ve Dünya’da Yenilenebilir Enerji Sistemlerinde yaşanan mevzuat, hedef ve teknoloji gelişimlerini takip ederek her zaman en güncel ve en verimli Mühendislik, Projelendirme, Tedarik, İnşaat, İşletmeye Alma (EPC) ile İşletme ve Bakım (O&M) hizmetleri sunmaktadır.

Beytepe Enerji, Yenilenebilir enerji kaynaklarının daha etkin ve verimli şekilde kullanımı için, orta-uzun vadede beklenen sektörel gelişme ve büyüme trendi dikkate alındığında, inovatif ve efektif çözümleri ile birlikte gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakmak adına çözümler üretmektedir.

Türkiye’nin çevreye duyarlı, sürdürülebilir, kaliteli ve yeterli düzeyde enerji temini ile kalkınma hedeflerine ulaşabileceğinin bilincinde olan Beytepe Enerji, enerji sektöründe de çalışmalarını sürdürmektedir. Araştırma geliştirme faaliyetlerini kapsayan güneş enerjisi çalışmalarımız, uzman personellerimiz ve birlikte santral kurulumu konusunda kazandığımız deneyimler ışığında titizlikle devam etmektedir.

Image

Beytepe Enerji’nin uzman kadrosu sahip olduğu 40 MW Yenilenebilir Enerji Sistemleri tecrübesiyle ülkemizde ve uluslararası pazarda faaliyet göstererek üstün kalite standardı ile hizmet vermektedir. Bununla birlikte Cumhuriyetimizin 100. Yılı ve global olarak sıfır karbon hedefleri çerçevesinde gelecek nesillere temiz bir çevre bırakabilmek misyonuyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Yenilenebilir enerjinin geleceğin en büyük mirası olduğunun bilincinde olan Beytepe Enerji, enerji sistemlerinin gerektirdiği yetkin mühendislik bilgisi ile projelerimizde tüm detayları düşünerek müşterilerimize en ekonomik şekilde çözüm sunmaktayız.

Yıllık Sektörel Tecrübe

5

Başarılı Proje

850

Kurulmuş Saha Projeleri

20

tr_TRTurkish